info@kuzukoltuk.com

0533 227 10 50

KURUMSAL

Hakkımızda

1978’de çırak olarak başladığımız yorgancılık işini 1985’te şimdiki yerimizde işyerimizi açarak sürdürmeye başladık. O dönemler ağırlıklı olarak yorgan işiyle uğraşırken, 90’lı yıllarla birlikte evlerde kanepe ve koltuk takımının yaygınlaşması sonucu koltuk kılıfı işine yoğunlaşmaya başladık. Halkımızdan büyük bir teveccüh gördük. Bunun üzerine Kuzu Yorgancılık olan ismimizi Kuzu Koltuk Kılıfı olarak değiştirdik. Daha sonra vatandaşlarımızın geçmişe olan özlemleri ve evlerinde nostaljik köşeler oluşturma istekleri nedeniyle şark köşesi işine girdik. Adana ve ilçelerinden büyük rağbet gördük.

Kuzu Koltuk Kılıfı olarak patenti bizde olan çok sayıda orijinal kılıf çeşidimizle Adanalılara hizmet vermekteyiz. Kuzu Koltuk Kılıfı olarak ürünlerimizde koltuk kılıfı dikiminde milim kayma olmadan ürünler ortaya çıkarmanın garantisi ile çalışmaktayız. Müşterilerimiz gelip kumaşı seçtikten sonra evlerine gidip koltuklarının ölçülerini alıyor, maksimum 1 hafta içerisinde de dikimi yaparak teslim ediyoruz.

Müşteri memnuniyetini olmazsa olmazımız olarak görüyoruz. Bu nedenle kaliteli malzeme ve dikim prensibiyle çalışıyoruz. Bu doğrultuda ürünlerimizi 15 yıla kadar kullanan müşterilerimiz mevcut. Yaklaşık 40 yıllık tecrübemizle Adanalıların koltuklarını yeniliyoruz.

İşyerimize gelen vatandaşlarımız, yere serdikleri kilimden gece yatarken üstlerine örttükleri yorgana, gündüz oturdukları koltuk kılıflarından gece üzerinde yatacağı sünger ve yastığa kadar bir ev için gerekli olan bütün eşyaları işyerimizden temin edebilirler.